Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

"Czarna owieczka" w II b

W klasie II b odbyło się ostatnie spotkanie z lekturą. Zmierzyliśmy się w konkurencjach dotyczących książki pt.”Czarna Owieczka”. Jedną z nich był indywidualny turniej wiedzy, uczniowie losowali pytania i udzielali na nie odpowiedzi.  Kolejna konkurencja nosiła tytuł „Odnajdź swoją rodzinę”. Uczniowie losowali kartki, na których były wypisane nazwy zwierząt występujące w lekturze. Ich zadaniem było połączenie się w rodziny tylko przy użyciu gestów, ruchów i dźwięków charakterystycznych dla danego zwierzęcia. 

Dzięki przyjemniej zabawie w niezwykłych strojach powtórzyliśmy lekturę. Dziękujemy rodzicom, że tak dzielnie pomagali nam przygotowywać się na każdą obowiązkową lekturę. 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com