Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Agataka na zawodach

W piątek 26.05. wraz z rodzicami wyjechałam na zawody skokowe do Wielkiej Lipy. Po przyjeździe na miejsce, rozpakowaliśmy sprzęt i konie i poszliśmy na lekki trening, aby konie mogły zapoznać się z nowym miejscem. Następnego dnia zawody zaczynały się o godz. 9 , więc już  z samego rana musiałam przygotować się do startu. Po rozgrzewce i zapoznaniu się z trasą parkuru, przyszedł czas na mój start. Mimo lekkiej tremy udało mi się przejechać parkur bez zrzutek, dzięki czemu wyjechałam do dekoracji i wraz z Ikoną odebrałyśmy gratulację i flot's.

W niedzielę miałam kolejne starty, już na nie co wyższych przeszkodach . I tym razem udało nam się przejechać na czysto, więc po raz kolejny mogłam wyjechać do dekoracji. Jestem bardzo zadowolona z moich przejazdów. Mam nadzieję, że na kolejnych zawodach pójdzie mi równie dobrze.

Agata klasa 2a

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com