Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Young Heroes project

Uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w projekcie Young Heroes organizowanym przez znaną na całym świecie Helen Doron, który miał zainspirować dzieci do odnalezienia w sobie bohatera. Grupy dzieci i młodzieży z całego świata zgłaszają swoje projekty. Są wśród nich projekty nt. ratowania pszczół, sadzenia drzew, pomoc osobom starszym i wiele innych. Nasz projekt miał na celu niesienie pomocy zwierzętom z sąsiedztwa. Adoptowaliśmy wirtualnie psy i koty ze schroniska, zbieraliśmy karmę dla "Staruszkowa", pomagaliśmy w lecznicy weterynaryjnej w Kowarach. Niedługo będziecie Państwo mieli możliwość oddania głosów na nasz projekt na stronie http://www.helendoron.com/youngheroes/. Serdecznie dziękujemy za każdy oddany głos! 

Szczególne podziękowania należą się Pani Kasi Kobel, Panu Michałowi i Pani Aleksandrze Rokosz oraz Pani Gabrieli Stefanowicz z telewizji Strimeo. 

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com