Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Dzień Dziecka IV-VI

Z okazji Dnia Dziecka uczniowie Szkoły 707 wybrali się do Zespołu Szkół w Karpaczu, aby we wspólnym gronie obchodzić ten wyjątkowy dzień. Uczniowie klas młodszych mogli korzystać z atrakcji przygotowanych na powietrzu (dodajmy tylko, że pogoda spisała się dziś na medal ;)) a klasy IV - VI uczestniczyły w turniejach sportowych w sali gimnastycznej. Do głównych atrakcji tego dnia należały: ścianka wspinaczkowa, kurs fryzjerski i kosmetyczny, kurs fotograficzny oraz mecze sportowe. Tego dnia każdy bawił się doskonale. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie! 

 

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com