Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Dzień sportowych rekordów na 707

Czwartek był dla uczniów i nauczycieli Szkoły 707 dniem sportowych rekordów. Wszyscy mogli wziąć udział w sześciu konkurencjach: bieg na 60 metrów, bieg długodystansowy, rzut piłeczką palantową, tor przeszkód, rzut piłką lekarską oraz skok w dal. Uczniowie zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe chłopców i dziewcząt - klasy I-III i IV-VI. 

Imprezę zaczęliśmy od rozgrzewki na boisku obok Centrum Medycznego Karpacz. Uczniowie rywalizowali między sobą w konkurencjach sprawnościowych, siłowych oraz szybkościowych a członkami komisji sędziowskich byli nauczyciele. Wszystkie dzieci wykazały się ogromnym zaangażowaniem podczas turnieju. Należy podkreślić, że przestrzegane były wszystkie zasady sportowej rywalizacji oraz kulturalnego kibicowania. 

A oto wyniki naszych Rekordzistów z 707:

TOR PRZESZKÓD: Szymon (IIIa), Danusia (IIIa), Dominik (IV), Julka (VI);

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ: Szymon (IIIb), Anastazja (IIB), Dominik (IV), Lena (VI);

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ: Iwo (IIIa), Wiktoria P. (IIIb), Agata (VI), Kamil (V);

SKOK W DAL: Szymon (IIIb), Victoria (IIIb), Hania B. (VI), Kacper (VI);

BIEG NA 60 M: Szymon (IIIb), Wiktoria P. (IIIb), Kamil (V), Agata (VI);

BIEG DŁUGODYSTANSOWY: Szymon (IIIb), Wiktoria P. (IIIb), Kamil (V), Julka (VI);

 

Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy i zapraszamy do bicia rekordów w przyszłym roku szkolnym! 

 

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com