Spotkanie z naturą klasy IV

To był wspaniały dzień! Dzięki gościnności właścicieli Przychodni Weterynaryjnej w Kowarach mieliśmy okazję zbliżyć się do natury. Pierwszym punktem naszej wizyty była lecznica, gdzie dowiedzieliśmy się, jak prawidłowo dbać o naszych czworonogów oraz co zrobić, aby nigdy nie zgubiły się. Następnie wspólnie pojechaliśmy do zagrody, gdzie podziwialiśmy rozmaite zwierzęta hodowlane – kury, kozy, woły, konie oraz muły. Mieliśmy także możliwość pomocy w pracach porządkowych przy porzuconych pieskach, którymi opiekują się właściciele. Spacer z czworonogami niezwykle nas zrelaksował J Oczywiście największe wrażenie zrobił na nas ogromny przywódca stada – Byczek Juliano J Dziękujemy! Obiecujemy, że wrócimy!