Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Zaproszenie na wycieczkę Klubu Wędrowca

Szkolny Turystyczno – Krajoznawczy Klub Wędrowca grupy starszej zaprasza na ostatnią w tym roku szkolnym wycieczkę: 26.05.17 o godz. 17.00 spotykamy się na Rozdrożu Kowarskim. Wędrujemy czerwonym szlakiem do Schroniska Srebrny Potok. Obiadokolacja, "dzieciaków wieczorne rozmowy", nocleg. Śniadanie, wyjście i wędrówka czerwonym szlakiem przez Dolinę Srebrnika, Albericki vrch, Lysecinską Boudę, Cestnik, U Kolstela, żółtym szlakiem do Pomeznich Boud i Przełęczy Okraj skąd odbiór uczestników o godz. 16.00. 

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com