Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Książka - stosuj codziennie

Umberto Eco twierdził, że kto czyta ksiązki, to żyje podwójnie. Wisława Szymborska czytanie uznała za najpiękniejszą zabawę, jaką sobie ludzkość wymyśliła. Stare przysłowie chińskie mówi o tym, że kiedy przeczytasz nową książkę, to tak jakbyś znalazł nowego przyjaciela, a gdy wracasz do książki już przeczytanej - to tak jakbyś spotkał się ze starym przyjacielem. Aktywnych uczestników dzisiejszego spotkania zorganizowanego z okazji Dnia Książki i Praw Autorskich, nie trzeba było przekonywać do tych stwierdzeń. Uwielbiają czytać a dzisiaj mieli okazję podzielić się swoimi czytelniczymi wrażeniami ze szkolnymi kolegami i koleżankami. Bardzo budujące było to, że nie brakowało chętnych a nasi uczniowie mają swoje gusta czytelnicze. Okazuje się, że CZYTANIE JEST W MODZIE!

 MD

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com