Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Australijskie klimaty w klasie V

Piotrek zainspirowany lekturą A.Szklarskiego “Tomek w krainie kangurów” opowiedział koleżankom i kolegom o faunie i florze tego niezwykłego kontynentu. Prezentację uatrakcyjnił zapoznaniem klasy ze swoimi przyjaciółmi- agamami brodatymi. Zamieszkują one suche i ciepłe sawanny i stepy Australii. Piotrek niezwykle interesująco opowiedział o zwyczajach i trybie życia tych niezwykłych jaszczurek. Zaskoczył klasę swoim sukcesem hodowlanym- narodzinach młodych gadów.Okazało się, że są one bardzo dobrze wychowane. Każdy mógł je wziąć na ręce i pogłaskać.

 

U.D.

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com