Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

Wyszukiwarka

Przedświąteczne sukcesy

Konkurs "Pies moim najlepszym przyjacielem" dla szkół podstawowych w powiecie jeleniogórskim został ogłoszony w połowie miesiąca. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród miało miejsce 9 kwietnia 2017 podczas wyścigów chartów - Zawodów Krajowych Coursing, które odbyły się w Rybnicy. Organizatorem wyścigów był Związek Kynologiczny w Polsce, oddział w Jeleniej Górze we współpracy ze Stajnią Rybnica oraz Stowarzyszeniem Goduszyn.

Zadaniem uczestników było wykorzystanie zdjęcia swojego pupila do stworzenia pracy plastycznej. Wysiłek wszystkich uczestników nagrodzony został dyplomami, medalami oraz pucharami ufundowanymi przez Związek Kynologiczny. Nasi uczniowie zajęli następujące miejsca w swoich kategoriach wiekowych:

Dominik z klasy 3b zajął II miejsce

Martyna z klasy 2a zajęła III miejsce

 

Agata z klasy 2a zdobyła wyróżnienie

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

MJ

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2

logo4

logo5

11

wojciech

Muzeum klocków lego

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com