Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Zaproszenie na wycieczkę Szkolnego Klubu Wędrowca

   Szkolny Turystyczno – Krajoznawczy Klub Wędrowca zaprasza do uczestnictwa w pierwszej w tym roku szkolnym wycieczce: 04.10.2014 - godz. 9.30 – wyruszamy z Piechowic (parking przy Hucie Szkła Julia) szlakiem żółtym przez Zbójeckie Skały do Kopalni Pirytu i Muzeum Dom Hauptmanów – tutaj dzieci młodsze będą mogły zakończyć wycieczkę (ok. 14.00). Starsi maszerują dalej szlakiem niebieskim przez Chybotek do kościoła MB Różańcowej w Szklarskiej Porębie skąd odbiór uczestników o godz. 16.00.

                                               Z turystycznym pozdrowieniem WĘDROWIEC

 

 

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com