Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Sprawozdanie z wycieczki Klubu Wędrowca

     Hej, właśnie wróciłem z wycieczki Klubu Wędrowca. Zaczęliśmy wędrówkę z Przełęczy Komarnickiej. Dwie godziny później byliśmy już przy kamieniołomie w Dziwiszowie. Piękne skały. Spacer w Podgórkach to piękne domy szachulcowe, bardzo ładnie zagospodarowane ruiny kościoła z wieżą widokową, pałac doskonale odrestaurowany. Na samiusieńki koniec została nam ostatnia atrakcja – Jaskinia Walońska. Szóstoklasiści bardzo się ucieszyli, bo oni lubią jaskinie i kopalnie. Żeby ją znaleźć, musieliśmy bardzo długo szukać i udało się.

 

                                                                                                              Staś kl. III B

 

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com