Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Relacja z wycieczki Klubu Wędrowca (Juniorzy)

   W sobotę znowu spotkaliśmy się z Panią Irenką i z dziećmi ze Szkoły 707. Wspólnie wyruszyliśmy na kolejną wycieczkę. Spotkaliśmy się przy dawnej Hucie Szkła "Julia" w Szklarskiej Porębie. Najpierw poszliśmy do Chatki Robaczka, aby zjeść coś pysznego. Niestety w tym dniu Chatka była zamknięta. Usiedliśmy więc z boku na kamieniu i zjedliśmy drugie śniadanko. Pani Irenka jak zwykle opowiedziała nam ciekawe legendy. Później szlakiem niebieskim spacerkiem poszliśmy na Wysoki Kamień, tam zjedliśmy i oglądaliśmy piękne widoki. Tata Ninki Horler zrobił nam wiele pięknych zdjęć. Potem zeszliśmy na dworzec PKP w Szklarskiej Porębie. Mimo, że byliśmy trochę zmęczeni, bo pokonaliśmy 10 km, wycieczka była superowa!
Już nie mogę  doczekać się kolejnej wycieczki!

                                                                                                                                        Karolinka z klasy Ib

Wycieczka była super! Bardzo się nam podobała historia o Duchu Gór, podobały się nam też widoki. Trochę bolały nas nogi. Chodziliśmy po skałach i w nagrodę kupiliśmy chipsy, tymbark i batona :) Także wycieczka była wspaniała :)

Nina Horler

W sobotę byliśmy na wycieczce w Szklarskiej Porębie. Wyruszyliśmy z okolic starej huty szkła Julia, byliśmy też na Dużym Kamieniu i było tam bardzo ciekawie. Pogoda nam dopisała i mogliśmy podziwiać piękne widoki. Wycieczka trwała kilka godzin i wróciłem zmęczony, ale bardzo zadowolony bo było dużo wrażeń.

Julek Ellwart 1a

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com