Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Klub Wędrowca u Schaffgotschów

Dzisiaj 17.02.2018r. byliśmy na wycieczce KLUBU WĘDROWCA. Szliśmy od Pałacu w Staniszowie, zwiedzając Witoszę, Pałac Schaffgotschów w Cieplicach, Park Zdrojowy - do Parku Norweskiego. Według mnie, to była bardzo przyjemna wycieczka. Bawiliśmy się w gry komputerowe. Bawiliśmy się w krosy i różne inne zabawy. Najbardziej podobało mi się, kiedy zwiedzaliśmy Pałac Schaffgotschów. Mieści się w nim obecnie filia Politechniki Wrocławskiej. Borys opowiadał nam o zajęciach w Akademii Młodych Odkrywców, na których przeprowadzają wiele doświadczeń naukowych. Bardzo lubię chodzić na wycieczki Klubu Wędrowca.

Alan kl IIIa

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com