Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Klub Wędrowca w Siruwie

W sobotę odbyła się wycieczka szkolna z Klubu Wędrowca. W trakcie wycieczki widzieliśmy Kamień Waloński i wgłębienia w skale. Spotkaliśmy zaskrońca, który sobie pełzał, uciekał i chował się przed nami. Udało mi się go dotknąć palcem. Byliśmy w Ogrodzie Japońskim, w którym było bardzo ładnie. Przechodziliśmy przez most, a obok niego był piękny wodospad. Najbardziej mi się podobał wodospad i zaskroniec który miał jedną żółtą plamkę po obu stronach głowy i był cały czarny. Szkoda, że ta wycieczka była naszą ostatnią wyprawą w tym roku szkolnym.

Alan klasa II a

 

 

 

 

 

 

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com