Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Klub Wędrowca w Jakuszycach

Dzisiaj (22.10.2016 r) odbyła się druga w tym roku szkolnym wycieczka Klubu Wędrowca grupy młodszej. Pomimo mroźnej temperatury wyjechaliśmy z domu, żeby spotkać się zresztą uczestników na Polanie Jakuszyckiej - początku naszej wycieczki. Gdy zebrali się wszyscy uczestnicy, wyruszyliśmy szklakiem czerwonym do schroniska Orle. Po drodze pogoda się troszeczkę załamała i wystąpiła mgła. Jednak wykorzystaliśmy ją do zabawy ;-). Zmarznięci dotarliśmy do schroniska, gdzie żeby się rozgrzać, tato kupił mi ciepłą czekoladę. Tu też smażyliśmy kiełbaski. Po odpoczynku ruszyliśmy dalej, w kierunku „Słońca, Merkurego, Wenus i Ziemi” - kamieni z tabliczkami i miniaturami planet. Po wysłuchaniu Pani Irenki o kamieniu kwarc, wyruszyliśmy w drogę powrotną - szklakiem dla rowerów. Po drodze odpoczęliśmy w domku z drewna, który miał dach ze słomy, a w środku stoły drewniane i łóżka.

Wymęczeni, zmarznięci ale szczęśliwi dotarliśmy do mety naszej wycieczki.

Kolejną wycieczkę uważam za udaną.

 

Maja S IIIa

 

Celem naszej wczorajszej szkolnej wycieczki było schronisko Orle. Na wycieczce był piesek, który wabił się Tofik, był bardzo zabawny i rozbiegany. Po drodze do schroniska oglądaliśmy pomniejszony globus, było  Słońce i inne planety, które też były pomniejszone. Wycieczka była bardzo fajna, biegaliśmy i zbieraliśmy grzyby. Najbardziej mi się podobało kiedy biegaliśmy razem z Borysem biegiem bokserskim".


Alan 

 


 

 

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com