Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Zaproszenie na wycieczkę Klubu Wędrowca

   Szkolny Turystyczno – Krajoznawczy Klub Wędrowca grupy młodszej zaprasza wszystkich Wędrowców do uczestnictwa w czwartej i ostatniej w tym roku szkolnym wycieczce: 11.06.16 o godz. 9.00 wyruszamy z Raszowa (Kościół), idziemy do Kolorowych Jeziorek, tam organizujemy ognisko kończące obecny sezon wycieczek Klubu Wędrowca (wspominamy trasy, ciekawe obiekty, śmieszne sytuacje, rozwiązujemy zagadki przygotowane przez Wędrowców, prezentujemy pamiątki (zdjęcia, kamyki itp.) z wycieczek ). Powrót do Raszowa szlakiem okrężnym. Odbiór uczestników wycieczki z miejsca startu ok. godz. 15.30. 

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com