Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Sprawozdanie z wycieczki do Budnik

W sobotę byliśmy na wycieczce. Najpierw wędrowaliśmy do miejsca, w którym mieliśmy  odpocząć. W trakcie drogi Tata zobaczył ładny kamień, więc go wziąłem. Tata niósł go przez całą wycieczkę do Osady Budniki, w której odbywało się nasze ognisko. Bardzo mi się podobało, bo razem z Tatą jadłem oscypki, kiełbasę i chleb. Po ognisku wracaliśmy drogą z górki na pazurki, aż do Biedronki, przy której oglądaliśmy starodawne piece.

 

Alan kl. I a

Sobotnią wycieczkę rozpoczęliśmy od hotelu Skalny, szliśmy czarnym szlakiem. Doszliśmy do osady Budniki. Następnie szliśmy Tabaczną Ścieżką, trochę dalej rozpaliliśmy ognisko, piekliśmy kiełbaski, słuchaliśmy legend i próbowaliśmy śpiewać turystyczne piosenki. Następnie żółtym szlakiem, który momentami był stromy, zeszliśmy do Kowar.

Było fajnie.

 

Iwo i Borys kl. II a, I a


 

 

 

 

 

 

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com