Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Klub Wędrowca zaprasza na wycieczkę

Szkolny Turystyczno – Krajoznawczy KLUB WĘDROWCA grupy młodszej zaprasza do uczestnictwa w trzeciej w tym roku szkolnym wycieczce. 14.05.16r. o godz. 9.00 spotykamy się na parkingu przy hotelu Mercure w Karpaczu. Wędrujemy szlakiem czarnym i zielonym do dawnej osady Budniki, gdzie organizujemy ognisko. Następnie szlakiem żółtym przez leśniczówkę Jedlinki udajemy się do Kowar. Odbiór wędrowców z parkingu przy Biedronce w Kowarach o godz. 14.00.

 

Uczestnicy ubrani odpowiednio do pogody, w plecaku: kanapka, baton, napój, kiełbaska, tacka, widelec, pieczywo, serwetki, chusteczki higieniczne.

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com