Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Klub Wędrowca na Witoszy

W piękną słoneczną sobotę pomaszerowaliśmy zielonym szlakiem z Mysłakowic do Staniszowa na Witoszę i dalej żółtym do Dworu Czarne. Widzieliśmy: Skalną Komorę, Ucho Igielne i Pustelnię. A w Dworze Czarne mieliśmy szczęście, przywitać się z kustoszem Panem Jackiem Jakubcem.I. P


W sobotę (24.10.) ponownie wybraliśmy się na wycieczkę z Klubu Wędrowca. Spotkaliśmy się pod Domem Tyrolskim w Mysłakowicach. Z tamtego miejsca zielonym szlakiem wyruszyliśmy do Staniszowa na Witoszę. Lecz po drodze razem z Niną znowu wymyśliłyśmy następnego stwora. Nazywał się "Czarny Pył". Na Witoszy zrobiliśmy sobie ognisko. Ja usmażyłam kiełbaskę i chlebek. MNIAM!!!! Gdy wszyscy już zjedli poszliśmy dalej. Dotarliśmy do Dwór Czarne. Tam zakończyła się nasza świetna wycieczka. Najbardziej podobało mi się jak z Niną szukałyśmy "Czarnego pyłu".

Karolina 3B

Na wycieczce Klubu wędrowca zbieraliśmy liście, fajnie się bawiliśmy, na zmianę trzymaliśmy patyki na ognisko. Byliśmy przy kościele i widzieliśmy zniszczone posągi. Widziałem również jaskinie, kanion, w którym piekliśmy kiełbasę, a na koniec byliśmy w Dworze Czarne.
IWO

W sobotę 24 października odbyła się wycieczka na Witoszę. Spotkaliśmy się przy domu tyrolskim w Mysłakowicach. stamtąd ruszyliśmy zielonym szlakiem na Witoszę, na miejscu rozpaliliśmy ognisko i piekliśmy kiełbaski podziwiając wspaniały widok. później poszliśmy do Dworu Czarne, po drodze pani Irena opowiedziała nam wspaniałą legendę o miejscu ,do którego szliśmy. Wycieczka bardzo mi się podobała i zachęcam do udziału w następnej.


Hania B. kl. V

 

   Trzecia wycieczka Klubu Wędrowca rozpoczęła się pod domem tyrolskim w Mysłakowicach. Wyruszyliśmy zielonym szlakiem na Witoszę. Po drodze zbierałem liście i patyki. Chociaż miałem nowe buty i trochę mnie cisnęły sprawowałem się dzielnie. Na Witoszy odbyło się ognisko i piekliśmy kiełbaski Witoszy udaliśmy się do Dworu Czarne. Polecam wszystkim Klub Wędrowca, ponieważ można przeżyć rożne, fajne przygody.

 

Julek kl. 3a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com