Nasi partnerzy

 

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

logo LS

 

Wyszukiwarka

Sprawozdanie z wycieczki Klubu Wędrowca do Złotoryi

Siostry i brat:

Słowami Asi: Na początku wycieczki byliśmy w kopalni złota ''Aurelia''. Wchodziliśmy do środka i pan przewodnik straszył nas duchem mnicha. Najpierw szliśmy niebieskim szlakiem, a potem czerwonym, aż doszliśmy do parku etnograficznego (skansenu). W skansenie było ognisko i zabawy w kotka i myszkę, gąski do domu i wracanie na miejsca. BARDZO PODOBAŁA MI SIĘ WYCIECZKA!

Słowami Rysia: Poszliśmy z Alanem na plac zabaw. Potem czekaliśmy na dzieci, które wyjdą z kopalni złota ''Aurelia''. A potem szliśmy i szliśmy do skansenu. I potem w końcu było ognisko. I przy ognisku bawiliśmy się w różne berki. PODOBAŁA MI SIĘ WYCIECZKA!

Wierszyk Rysia:

tak było fajnie na ognisku,

fajne były te berki, ale po chwili mi się znudziło,

a potem bawiliśmy się w końcowe zabawy,

było strasznie gorąco i pojechaliśmy do domu!

Słowami Hani:

Na początku szliśmy niebieskim szlakiem przez miasto. Następnie czerwonym szlakiem. Mijaliśmy po drodze lasek, pole, jezioro... Cały czas szliśmy w słońcu, ale było warto. Później było ognisko i mnóstwo zabaw!!! WYCIECZKA BYŁA SUPER!

Przyjaciele szkoły

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com