Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Osiągnięcia uczniów 2016/2017

  Osiągnięcia uczniów 2016/2017

Imię i nazwisko

Konkurs

Miejsce  

Julia Gąszczyk

Powiatowe Igrzyska Młodzieży
w Narciarstwie Alpejskim - snowboard

Kategoria dziewcząt klasy IV-VI

I

Kacper Olszewski 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży
w Narciarstwie Alpejskim - snowboard

Kategoria chłopców klasy IV-VI

I

Kamil Koralewski

Powiatowe Igrzyska Młodzieży
w Narciarstwie Alpejskim - slalom gigant

Kategoria chłopców klasy IV-VI

II

Wiktoria Paliwoda

Powiatowe Igrzyska Młodzieży
w Narciarstwie Alpejskim - slalom gigant

Kategoria dziewcząt klasy I-III

II

Hanna Bielasik

Konkurs Matematyczny Wieża Babel

awans do etapu wojewódzkiego

Julia Gąszczyk

Konkurs Matematyczny Wieża Babel

awans do etapu wojewódzkiego

Marianna Kostrzewa

  zDolny Ślązaczek - j. angielski

etap wojewódzki

Karolina Rymarowicz

zDolny Ślązaczek - j. angielski

etap wojewódzki

Malwina Ćwiąkała

Konkurs Fotograficzny "Barwy Lasu"

powiat jeleniogórski
i kamiennogórski

kategoria: Drzewa, liście barwy wszystkie

I

Maja Kwiatkowska

Konkurs Fotograficzny "Barwy Lasu"

powiat jeleniogórski i kamiennogórski

kategoria: Drzewa, liście barwy wszystkie

II + wyróżnienie

Karolina Pakosz

Konkurs Fotograficzny "Barwy Lasu"

powiat jeleniogórski
i kamiennogórski

kategoria: Drzewa, liście barwy wszystkie

III

Hanna Bielasik

Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "Zielona Ojczyzna"

 I

 Karolina Pakosz,

Nikola Morawska,

Dawid Rajkowski

Wojewódzki konkurs matematyczny

"TO Matematyka"

 awans do etapu wojewódzkiego

 Julia Gaszczyk,

Hanna Bielaski,

Nina Gieruszczak

 Powiatowy Konkurs Matematyczny

w Gimnazjum nr 1 w Jeleniej Górze

 awans do finału
  Karolina Pakosz  

Wojewódzki konkurs matematyczny

"TO Matematyka"

IV
Karolina Rymarowicz Wojewódzki Finał XXII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK wyróżnienie
Ryszard Bielasik Konkurs języka angielskiego "Majówka w Londynie i Berlinie"

I

(wśród klas 2)

Cecilia Kobel Konkurs języka angielskiego "Majówka w Londynie i Berlinie"

III

(wśród klas 2)

Michalina Lebiedziejewska Konkurs języka angielskiego "Majówka w Londynie i Berlinie"

I

(wśród klas 3)

Wiktoria Paliwoda Konkurs języka angielskiego "Majówka w Londynie i Berlinie"

II

(wśród klas 3)

Karolina Pakosz

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

Szkoła Podstawowa nr 13
w Jeleniej Górze

I

 Oskar Makowski

Kamil Koralewski

Marianna Kostrzewa

Julia Gąszczyk

 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"  wyróżnienie

 Alan Dobiecki

Malwina Kabouris

 Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „W świecie bajek i fantazji”  I
 Cecilia Kobel   Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „W świecie bajek i fantazji”  III

 Wiktoria Zakrzewska

Nina Gieruszczak

  Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „W świecie bajek i fantazji”  wyróżnienie
Kamil Koralewski  Międzyszkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy  I
Karolina Rymarowicz

URBAN STREET DANCE

URBAN POP&STREET DANCE FUSION SHOW

 

                I

I

Małgorzata Stasiak

URBAN STREET DANCE

URBAN POP&STREET DANCE FUSION SHOW

I

III

Michalina Lebiedziejewska Międzygminny konkurs ortograficzny
klas III
I
Wiktoria Paliwoda Międzygminny konkurs ortograficzny
klas III
II

 

Przyjaciele szkoły

fischerlogo2logo4

logo5logo611  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

Developed by Ext-Joom.com

Joomla Templates by Joomla-Monster.com