Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Osiągnięcia uczniów 2013/2014

Osiągnięcia uczniów Szkoły 707 w roku szkolnym 2013/2014

Imię i nazwisko ucznia

Konkurs

Miejsce

Organizator

Jakub Makutynowicz

Mistrzostwa Świata Juniorów

 

III miejsce

 

Mountainboarding Serbia

Hanna Cichy

Lena Gieruszczak

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Gdy się Chrystus rodzi"

I miejsce

wyróżnienie

 

Drużyna w składzie:Tomasz Uroda,Maciek Staniszewski,Łukasz Olszewski,Michał Sadowski,Igor Pabisiak, Mikołaj Bachłaj,Jakub Iglewski Międzyszkolny Gminny Turniej Orlika III miejsce  
Nikola Morawska Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Jesień w kolorach żółci, pomarańczy i czerwieni" I Miejsce Aktywne Centrum Edukacji
Michał Szuba, Agata Szutkowska Mistrzostwa Dolnego Ślaska w Sudoku finaliści III Mistrzostw Dolnego Ślaska w Sudowku Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego

Zespół: Agata Szutkowska, Michał Szuba, Hanna Bielasik

Gminny Konkurs Matematyczny klas III II Miejsce SP Podgórzyn
Jakub Iglewski Powiatowy Konkurs Recytatorski I Miejsce  

Maja Zdrzałka

Maria Frankowska

 

Julia Górecka

Ogólnopolski Konkurs Historyczny  "Krąg"

wyróżnienie

dyplom uznania

dyplom uznania

 

 

Maja Zdrzałka

Ogólnopolski Konkurs "Z poprawną polszczyzną na co dzień"

finalistka

 

Jakub Iglewski

Powiatowy Konkurs Recytatorski w Jeleniej Górze

I Miejsce

 

Maja Liszcz

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego - 707 Languae Show

I Miejsce

Szkoła 707

Natalia Libergal

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego - 707 Language Show

wyróżnienie

Szkoła 707

Mikołaj Bachłaj

Powiatowy konkurs języka angielskiego"English? No, problem" 

I miejsce

Gimnazjum numer 1 w Jeleniej Górze

Julia Gąszczyk

Zuch angielski

9 miejsce na 3390 uczestników

 

Maja Liszcz

Olimpus

na 3693 uczestników

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Osiągnięcia uczniów Szkoły 707 w roku szkolnym 2012/2013

Imię i nazwisko ucznia

Konkurs

Miejsce

Organizator

Anna Szutkowska

Miriam Kroeger

Michał Uroda

Maksymilian Kostrzewa

Hanna Aleksandrowicz

Międzynarodowy Certyfikat Językowy

Cambridge Esol

 

PET ( Poziom B1- odpowiednik egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym) 

Szkoła 707 pod patronatem British Council

Drużyna

Turniej Orlika-piłka nożna

II miejsce

Ministerstwo Sportu i Turystyki RP(gmina) 

Michalina Latto

X Dolnośląski Konkurs Interdyscyplinarny dla Uczniów Szkół Podstawowych „Zdolny Ślązaczek” 

Etap powiatowy

Dolnośląski Kurator Oświaty

Szymon Gąszczyk 

Olimpus z matematyki – sesja jesienna

m.8/1955

Olimpus Warszawa

Michał Szuba

Dzieci Dzieciom Bajki Piszą 

II miejsce

Europejskie Centrum Bajki, Tygodnik Krosno 

Maja Zdrzałka

Grażyna Pełczyńska

Jan Browarski

Jakub Jaskólski

Grzegorz Krawiec

Michał Uroda

Hanna Aleksandrowicz

Olimpus z przyrody – sesja jesienna

m.9/736

m.11/736

m.11/736

m.13/736

m.11/1243

m.11/1243

m.11/1243 

m.13/1243

Olimpus Warszawa

Jakub Iglewski

Lampion Adwentowy

II miejsce

Szkoła 707

Maja Zdrzałka

Mateusz Iglewski 

Gminny Konkurs Recytatorski 

I miejsce

II miejsce

Centrum Edukacji Szkolnej

Martyna Skowrońska

Maja Liszcz

Dawid Staniszewski

Jakub Narewski

Grażyna Pełczyńska

Julia Dąbrowska

Grzegorz Krawiec

Zuzanna Gede

KONKURS PLASTYCZNY „KARTKA BOŻONARODZENIOWA”

I miejsce

II miejsce

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

 

Franciszek Browarski

Dawid Staniszewski

Sonia Bachłaj

Kuba Denis

Miguel Montero

Jakub Makutynowicz

Maciej Ulicki

Zuzanna Gede

Jakub Narewski

Maksymilian Kostrzewa

Szymon Gąszczyk

Hanna Aleksandrowicz

Grzegorz Krawiec

Michał Uroda

Kinga Pełczyńska

Michalina Latto

Julia Dąbrowska

Mateusz Iglewski

Emilia Defińska

Hubert Rams

Aleksandra Plucha

Miriam

Anna Szutkowska

Olimpus z historii

17m. na 825 dyplom uznania

23m. na 825 dyplom uznania

24m. na 825dyplom uznania

25m. na 825dyplom uznania

31m. na 825dyplom uznania

31m. na 825

33m. na 825

33m. na 825

11m. na 819 dyplom uznania

14m. na 819

16m. na 819

17m. na 819

17m. na 819

19m. na 819

21m. na 819

21m. na 819

29m. na 819

29m. na 819

29m. na 819

30m. na 819

31m. na 819

31m. na 819

31m. na 819

 

Miguel Montero

Anna Szutkowska

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną polszczyzną na co dzień"

Finał

Centrum Edukacji Humanistycznej Logos

Michał Uroda

Anna Szutkowska

Grzegorz Krawiec

Szymon Gąszczyk

Hanna Aleksandrowicz

Maja Zdrzałka

Grażyna Pełczyńska

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy"Alfik Humanistyczny"

15/1582-dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku

18/1582-dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku

29/1582--dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku

45/1582

62/1582

52/3008

52/3008

Łowcy Talentów Jersz

Mateusz Iglewski

Powiatowy Konkurs Recytatorski

I miejsce

MDK

Agata Szutkowska

Mateusz Rożniatowski

Joanna Bielasik

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „W świecie bajek”

III miejsce

Wyróżnienie

Wyróżnienie

SP w Karpaczu

Anna Szutkowska

Emilia Defińska

Michalina Latto

Julia Dąbrowska

Maksymilian Kostrzewa

Hania Aleksandrowicz

"Przewodnik historyczny po moim Regionie"

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Dyplom uznania

Dyplom uznania

Dyplom uznania

Dyplom uznania

 

Jakub Narewski

"Król Władysław II Jagiełło Triumfuje na Polach Grunwaldu"

II etap

 

Grzegorz Krawiec

Anna Szutkowska

Michalina Latto

Wieża Babel

Udział w finale ogólnopolskim, do którego dostało się 163 uczniów z 49 szkół biorących udział
w konkursie

Wydział Matematyki
i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego oraz LO nr III we Wrocławiu.

Grzegorz Krawiec

II Mistrzostwa Dolnego Śląska
w Sudoku (2013)

Udział w finale wojewódzkim, do którego dostało się 93 finalistów wyłonionych z 1710 uczestników w kategorii klas IV-VI

Fundacja Matematyków Wrocławskich we współpracy   z serwisem Pitagoras.pl.

Reprezentacja szkoły (uczniowie klasy VI)

XII Dolnośląskie Mecze Matematyczne (2012/2013)

Udział w półfinałach

Fundacja Matematyków Wrocławskich we współpracy z Wydziałem Matematyki
i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego

Hanna Bielasik

Karolina Rymarowicz

Grażyna Pełczyńska

Maja Zdrzałka

Grzegorz Krawiec

XXII Międzynarodowy Konkursu

Kangur Matematyczny 2013

wyróżnienia w woj. dolnośląskim:

m.167/2449

m.254/2449

m.258/2538

m.288/2538

m.69/2202

Stowarzyszenie „Kangourou Sans Frontiéres”
w Paryżu, w Polsce: Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych z siedzibą w Toruniu,

Anna Szutkowska

Marianka Kostrzewa

X Konkursie Piosenki Turystycznej i Ekologicznej pod patronatem Związku Gmin Karkonoskich w Kowarach

I miejsce

III miejsce

 

Tomek Preen

Konkurs plastyczny„W krainie Juliana Tuwima”

II miejsce

 

Jakub Iglewski

Juliusz Ellwart

Joanna Bielasik

Konkurs recytatorski pt: " Przegląd  poezji dla dzieci autorstwa  Juliana Tuwima"

I miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

Szkoła Podstawowa nr3 w Kowarach

Dawid Staniszewski

Oliwia Grochowska

Grażyna Pełczyńska

Maja Zdrzałka

Miguel S. Montero Ortiz

Maciej Ulicki

Franciszek Browarski

Maja Liszcz

Martyna Skowrońska

Sonia Bachłaj

Konkurs fotograficzny "Kraina Ducha Gór w obiektywie"

VII miejsce

 VIII miejsce

X miejsce

XIV miejsce

XV miejsce

XVI miejsce

XX miejsce

XXII miejsce

XXIII miejsce

XXIV miejsce

Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Ducha Gór

Maja Liszcz €“

Jan Browarski

Maja Zdrzałka

Jakub Jaskólski

Klaudia Brusiłowicz

Oliwia Grochowska

Olimpus historia

12 miejsce/687 dyplom laureata

13 miejsce/687 dyplom laureata

13miejsce/687 dyplom uznania

17 miejsce/687 dyplom uznania

19 miejsce/687 dyplom uznania

20 miejsce/687 dyplom uznania

 

Jakub Narewski

Miriam

Michał Uroda

Hanna Aleksandrowicz

Anna Szutkowska

Szymon Gąszczyk

Michalina Latto

Hubert Rams

Maksymilian Kostrzewa

Kinga Pełczyńska

Mateusz Iglewski

Grzegorz Krawiec

Julia Dąbrowska

Aleksandra Plucha

Emilia Defińska

Ogólnopolski

konkursu Polskie powstania narodowe w XIII i XIX w.

11 miejsce/691 dyplom wyróżnienia

21 miejsce/691 dyplom uznania

23 miejsce/691 dyplom uznania

24 miejsce/691 dyplom uznania

26 miejsce/691 dyplom uznania

27 miejsce/691 dyplom uznania

28 miejsce/691 dyplom uznania

29 miejsce/691 dyplom uznania

30 miejsce/691 dyplom uznania

30 miejsce/691 dyplom uznania

32 miejsce/691 dyplom uznania

35miejsce/691 dyplom uznania

39 miejsce/691 dyplom uznania

40miejsce/691 dyplom uznania

41 miejsce/691 dyplom uznania

Centrum Edukacji Szkolnej

Mateusz Iglewski

XVIII Dolnośląski Konkurs Recytatorski

wyróżnienie

 

Ania Szutkowska

IX Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną polszczyzną na co dzień"

finalistka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przyjaciele szkoły

fischerlogo2logo4

logo5logo611  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

Developed by Ext-Joom.com

Joomla Templates by Joomla-Monster.com