Drodzy Rodzice,

z ogromną przyjemnością informujemy, iż w Szkole 707 rozpoczęły się zapisy na nowy rok szkolny 2017/2018 .

Do "zerówki" zapraszamy dzieci urodzone w 2011.

Do klasy I zapraszamy dzieci urodzone w 2010 i 2011r. (które odbyły roczne przygotowanie przedszkolne).

Przyjdź, zobacz i porozmawiaj z nami o nas!

W ramach drzwi otwartych zapraszamy na czwartkowe spotkania z dyrektorem szkoły i jednym z nauczycieli w godzinach od 16.00 do 18.00.

23.03.2017r.

27.04.2017r.

25.05.2017r.

Zapraszamy!

Istnieje możliwość spotkań na życzenie z zainteresowanymi rodzicami, pod warunkiem wcześniejszego ustalenia terminu.

ZAPISY

Zapisu ucznia do klas 0-VI dokonuje się na zasadach ogólnie przyjętych obowiązujących w Niepublicznej Szkole Podstawowej:

• uczeń zapisywany do klas 0-IV jest przyjmowany na podstawie podania, rozmowy kwalifikacyjnej oraz opłaty wpisowej,
  • uczeń zapisywany do klasy IV-VII jest przyjmowany na podstawie podania, rozmowy kwalifikacyjnej, opłaty wpisowej oraz na podstawie uzyskanego przez ucznia świadectwa szkolnego ukończenia poprzedniej klasy i ujętej w nim oceny ze sprawowania nie niższej niż dobra oraz średniej ocen z przedmiotów nie niżej niż 4.0,
  • rozmowę kwalifikacyjną przeprowadzają nauczyciele poszczególnych przedmiotów w obecności rodziców dziecka oraz dyrektora szkoły.

Dokumenty do pobrania:

Formularz zapisu dziecka do klasy "0"

Formularz zapisu dziecka do klas I-VI

Prosimy o czytelne wypełnienie właściwego zestawu formularzy. Wypełnione i podpisane dokumenty należy przesłać na podany w nagłówku adres lub złożyć osobiście w sekretariacie szkoły. Dziękujemy!

fischerlogo2logo4

logo5logo611  www.zegarek.net