Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Spotkanie z Ratownikiem WOPR

W związku ze zbliżającymi się zajęciami na basenie, dzisiaj w naszej szkole gościł p. Mariusz-ratownik WOPR. Uczniowie zapoznali się z zasadami bezpieczeństwa, jakie obowiązują podczas zajęć na basenie oraz z regulaminem korzystania z kąpieliska. Podczas spotkania pan Mariusz przedstawił również zasady, które trzeba stosować w czasie kąpieli w jeziorze lub morzu, oraz jak należy zachowywać się w okolicy kąpieliska. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu i zdawali wiele pytań.

MP

 

 

 

Przyjaciele szkoły

fischerlogo2logo4

logo5logo611  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

Developed by Ext-Joom.com

Joomla Templates by Joomla-Monster.com