"Potworna rodzinka" czyli mikołajki IV-VII w kinie

Mikołajki są szczególnym dniem w roku, ponieważ każdy z nas zamienia się wtedy w małe dziecko. Jedni wypatrują tego puszystego pana przez okno a inni pieką dla niego ciasteczka i napełniają szklankę mlekiem. Święty Mikołaj, bo o nim jest mowa, musi w ten dzień objechać cały świat i odwiedzić każde grzeczne dziecko. Aby ułatwić mu to zadanie, postanowiliśmy zebrać się w jednym miejscu :). Udaliśmy się dziś do kina Helios w Jeleniej Górze, gdzie mogliśmy obejrzeć film "Potworna rodzinka". Jest to film animowany a zarazem tragikomiczna historia o nieszczęśliwej rodzinie, która stawia czoła przeciwnościom losu i uczy się na nowo bliskości. Jeśli chcecie dowiedzieć się czy dobro zwycięży, zapraszamy Was do kina.

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net