Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

5 grudnia w wielu zakątkach świata obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Dzień ten jest doskonałą okazją do tego, by pokazać światu, jak wielką rolę odgrywają osoby zaangażowane w pomoc innym. Jest to także doskonała okazja dla wolontariuszy, którzy mogą opowiedzieć o swoich inicjatywach i zachęcić do współpracy osoby, które na razie stoją z boku.

W obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza włącza się wiele organizacji w Europie. Organizowane są konferencje, warsztaty, pokazy...  

W tym roku także nasza szkoła dołączyła do obchodów tego ważnego dnia. Z tej okazji uczniowie klasy 7 przygotowali prelekcję na temat wolontariatu dla klas 4-6. Wszyscy obecni dowiedzieli się kim jest wolontariusz, jakie musi mieć cechy, a także poznali kodeks etyczny wolontariusza. Poza tym uczniowie obejrzeli dwa filmy- jeden o tym, że każde dobro do nas wraca, drugi zaś opowiadający losy pewnej niezwykłej dziewczyny, której życie zostało odmienione dzięki wolontariatowi. 

 

MM

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com