Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Zabawa andrzejkowa

Andrzejki to wieczór wróżb, który przypada w wigilię imienin Andrzeja z 29 na 30 listopada. Według dawnych wierzeń nocy tej zawsze towarzyszyła tajemnicza aura, a wróżby, szczególnie te dotyczące miłości miały moc. Dla nas była to świetna okazja do wspólnej zabawy. Oczywiście nie obeszło się bez wróżb. Lanie wosku, ustawianie butów w kierunku progu czy losowanie karteczek z nazwą przyszłego zawodu. Dziewczynki dowiedziały się, jak będzie nazywał się ich przyszły mąż, a chłopcy poznali imiona swoich żon. Okazało się nawet, że w naszej szkole uczy się przyszły prezydent! Wszystkie wróżby potraktowaliśmy z przymrużeniem oka, bo wiemy, że wszystko zależy od nas samych… 

AK

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com