Andrzejki klasy pierwszej i trzeciej :)

Sala klasy III b zamieniła się w ‘"Salę wróżb”, a uczniowie z klasy pierwszej i trzeciej zamienili się we wróżki, koty i czarodziejów. Wiele śmiechu i radości dostarczały dzieciom przepowiednie. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie. Była też dobra muzyka. Po wróżbiarskim wieczorku był czas na dyskotekę. Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać.

B.T.

logo2logo4