Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Akcja Szlachetna Paczka trwa...

„82-letnia pani Zofia żyje za 100 zł miesięcznie. Wodę czerpie ze studni, a mieszkanie ogrzewa chrustem zbieranym w lesie. Czy czegoś jej potrzeba? Mówi, że nie. Chociaż może – przydałoby się trochę lepszego drewna na zimę, żeby nocą nie zamarzała woda.  To tylko jedna z prawdziwych historii z Raportu o Biedzie 2017.” www. szlachetnapaczka.pl

 

My wybraliśmy rodzinę p. Basi, która mieszka niedaleko nas, bo w Kamiennej Górze. Pani Basia ma troje dzieci. To przede wszystkim dla nich chcielibyśmy uczynić te święta wyjątkowe. Zatem gorąco zachęcamy do przyłączenia w naszą akcję, bo z drobnych zakupów, wspólnymi siłami możemy stworzyć piękny świąteczny prezent i wywołać uśmiech na twarzach całej rodziny, a przede wszystkim tych najmłodszych.

 Dziękujemy za pierwsze dary. Mamy już kuchenkę gazową, obiecany zakup zabawek (prezentów) i kilka produktów spożywczych. Niestety lista potrzeb jest jeszcze długa… Nie bądźmy obojętni…

 

 

 

 

 

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com