Karkonoski Mini Handball

Nasza szkoła wzięła udział w I Edycji Turnieju Piłki Ręcznej Karkonoski Mini Handball
organizowanym przez UKS Śniadek Jelenia Góra. Chłopcy rywalizowali w kategorii klas IV-VI.
Celem tych zawodów jest propagowanie piłki ręcznej dzieci w regionie.Jak zapowiadali gospodarze, nie liczą się wyniki lecz dobra zabawa i chęć aktywnego spędzenia czasu  z piłką ręczną.
Reprezentacja szkoły spisała się wzorowo-chłopcy pięknie walczyli i z meczu na mecz grali coraz lepiej.Już 8 grudnia jedziemy na finałowy mikołajkowy turniej ,gdzie będzie brało udział ok. 150 dzieci ze szkół podstawowych Jeleniej Góry oraz powiatu jeleniogórskiego.
KJ

logo2logo4