Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Gratulacje dla Karoliny i Małgosi

Nowy tydzień rozpoczął się fantastycznymi wiadomościami, które spłynęły do nas wprost z pobliskiego Liberca. Dwie uczennice klasy siódmej: Małgosia i Karolina podbiły serca komisji sędziowskich (indywidualnie i wraz ze swoimi zespołami)  i przywiozły do Polski tytuły mistrzyń świata.World Championships Urban Street Dance Fusion Show - brzmi dumnie:) Serdecznie gratulujemy tak wspaniałych wyników:) Brawo !

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com