Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Przygody kotka Filonka Bezogonka w 3 B

Uczniowie klas III b wzięli udział w klasowym quizie dotyczącym przygód kotka Filonka Bezogonka. Uczestnicy pracowali w grupach. Uczniowie odpowiadali na wiele pytań dotyczących treści lektury, odbyły się również kalambury. Dzięki przyjemnej zabawie w niezwykłych strojach powtórzyliśmy lekturę. Dziękujemy rodzicom, że tak dzielnie pomagają nam przygotowywać się na każdą lekturę.

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com