Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

How can I get to... ?

Lekcje języka angielskiego przyniosły fantastyczne chwile w klasie 3a. Własnoręcznie wykonaliśmy makietę miasta, dzięki której podróżowaliśmy po krętych uliczkach udzielając sobie potrzebnych instrukcji. Oczywiście bez problemu dotarliśmy wszyscy do 'Gift Shop', gdzie każdy z nas zrobił wspaniałe zakupy przedświąteczne :) No tak, trzeba wspomnieć, że te niezwykłe lekcje udały się dzięki znajomości rozmaitych angielskich słówek i zwrotów :)

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com