Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Christmas songs - contest

Nauczyciele języka angielskiego mają przyjemność zaprosić uczniów klas 0-VII do udziału w konkursie na zaśpiewanie anglojęzycznej piosenki świątecznej. Konkurs odbędzie się 05.12.2017 a jego rozstrzygnięcie nastąpi dzień później w Mikołajki.  Prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa w konkursie do dnia 20.11.2017 nauczycielom anglistom. Również prosimy o dostarczenie tytułu piosenki oraz jego podkładu muzycznego do dnia 27.11.2017.  Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie! :)

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com