Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Wizyta w "Słonecznej Polanie"

Nadszedł długo wyczekiwany przez nas wszystkich dzień ! :)

Ogólnopolski Dzień Seniora - w tym dniu odwiedziliśmy Dom Seniora w Szklarskiej Porębie "Słoneczna Polana". 

Na miejscu przywitali nas Seniorzy, a także pracownicy ośrodka. Od pierwszej chwili wszystko było przygotowane perfekcyjnie! Mogliśmy uczestniczyć w wyborach na Seniora Roku, we wspólnym śpiewaniu "Sto lat" itp. 

Nasi uczniowie rozdali Seniorom przygotowywane przez nas kartki. Nie obeszło się bez łez wzruszenia. 

Pozostała część spotkania przebiegła równie przyjemnie. Poznaliśmy typowy dzień pensjonariuszy "Słonecznej Polany", a nasi uczniowie opowiedzieli o swojej szkole. Ponad to obie Malwinki z klasy 6 postanowiły zaśpiewać dla Seniorów piosenkę "Last christmas", zaś pensjonariusze odwdzięczyli nam się śpiewając "gdzie strumyk płynie z wolna" ... :)

Z pewnością nie była to nasz ostatnia wizyta w "Słonecznej Polanie".

Wiele radości sprawiło nam uszczęśliwienie osób starszych w tym szczególnym dla nich dniu!

Jeszcze raz dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom za piękne kartki, dzięki którym uśmiech zagościł na twarzach wszystkich Seniorów ze Słonecznej Polany.

 

MM

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com