Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Odwiedziny Kawalera Orderu Uśmiechu

W dniu dzisiejszym odwiedził nas p. Ryszard Kiełek, który jest Kawalerem Orderu Uśmiechu. Pan Ryszard, jako wolontariusz czyta dzieciom w szkołach, szpitalach, domach dziecka w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. Nam przeczytał wiersze Juliana Tuwima "Lokomotywa" i "Rzepka" oraz opowiedział o swoim wolontariacie i okolicznościach przyznania mu Orderu Uśmiechu.

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com