Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Gramy w planszówki

Ostatnio pogoda za oknem nas nie rozpieszczała, padał deszcz i wiał wiatr. Nie udawało się nam zbyt często pójść na plac zabaw. Co w takim razie robić? Grać w gry! Przynieśliśmy do szkoły swoje ulubione planszówki, żeby pograć wspólnie. Było świetnie! Niektórzy z nas zostawili je w szkole, mając nadzieję, że uda się to powtórzyć.  

AK

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com