Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Unser deutsches Wörterbuch

Na lekcjach języka niemieckiego uczniowie klasy IIIa i IIIb opracowali klasowe słowniczki po niemiecku. Mieli możliwość skorzystania ze słowników niemiecko – polskich oraz polsko - niemieckich. Poznali zasady korzystania z nich. Wiedzą co oznaczają skróty „m, f, n” i pamiętają, że w języku niemieckim nie ma rzeczownika bez rodzajnika :)

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com