Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Zaproszenie do konkursu fotograficznego "Drzewa, nasiona, liście"

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez Leśny Bank Genów w Kostrzycy pt. "Drzewa, nasiona, liście"

Konkurs skierowany jest do uczniów klas 4-6.

Zdjęcia mają ukazywać: drzewa, nasiona, liście łącznie bądź odrębnie, mogą być wykonane w technice kolorowej lub czarno-białej. Fotografia nie może być mniejsza niż 1M. Do konkursu można zgłosić max. 2 zdjęcia w formacie .jpg. Plik musi być podpisany nazwiskiem i numerem kolejnym zdjęcia (np. Kowalski1, Kowalski2), a nie numerem nadanym przez aparat oraz musi posiadać datę i miejsce wykonania fotografii (data nie może być wcześniejsza niż 31.10.2017 r.)

Szczegóły konkursu w regulaminie do pobrania na dole strony.

Zdjęcia należy przesłać do 20.11.2017 r. na adres mailowy nauczyciela informatyki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., oraz dostarczyć wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy oraz zgodę rodzica na nieodpłatną publikację zdjęć konkursowych (formularz zgłoszeniowy i zgoda dostępne w regulaminie konkursu do pobrania niżej).

Wszystkie prace łącznie zostaną dostarczone do Organizatora

REGULAMIN KONKURSU

 MP

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com