Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania

Mieszkańcy Europy coraz częściej borykają się z problemem otyłości i chorobami z nią związanymi, stąd też pomysł, by pokazywać wśród dzieci zdrowe nawyki żywieniowe i tak 08.11. obchodzimy Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Z tej okazji młodsi uczniowie naszej szkoły przygotowali w swoich klasach zdrowe, smaczne przekąski, aby potem spotkać się na wspólnym drugim śniadaniu. Troszkę o nim porozmawialiśmy a przede wszystkim ze smakiem degustowaliśmy, to co wszyscy przygotowali. Widząc, w jakim tempie znikały zdrowe potrawy, mamy pewność, że dzieciom ze Szkoły 707 zdrowe odżywianie nie jest obce. 

 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com