Tydzień Seniora w 707

Ten tydzień jest szczególny dla wszystkich uczniów i pracowników naszej Szkoły.

Od 6 do 10 listopada będziemy przygotowywać się  do Ogólnopolskiego Dnia Seniora, który wypada 14.11.2017r.

Z tej okazji uczniowie przygotują piękne kartki dla Seniorów z Sudeckiego Domu Seniora "Słoneczna Polana" w Szklarskiej Porębie.

Zaś kilka osób ze Szkolnego Klubu Wolontariatu tego Dnia przekaże te kartki z najserdeczniejszymi życzeniami w imieniu naszych uczniów pensjonariuszom "Słonecznej Polany".

Wszystkich uczniów prosimy, aby włożyli całe serduszka przygotowując kartki.

Pamiętajmy, że Dzień Seniora to szczególne święto. Święto osób, które przez całe życie dzieliły się z innymi swoją mądrością i miłością. Pokażmy im, że o nich pamiętamy! :)

MM

logo2logo4