Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Turniej mini hokeja

W ostatnim tygodniu października klasy III-VII rozegrały turniej mini hokeja. Drużyny wybierały nazwy swoich zespołów – pojawiły się Austriackie Kozice, Śnieżki Finlandii, Hiszpańskie Byki, Niemieckie Sowy czy też Polskie Berlinki. Najlepszym meczem okazał się pojedynek chłopców z klasy IV, a najbardziej zabawnym - mecz klasy VII. Dużym wydarzeniem okazało się spotkanie pomiędzy klasami III A i III B, które zakończyło się wynikiem 1:1.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy sportowej postawy!


KJ

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com