zDolny Ślązaczek z Języka Angielskiego

Uczniowie naszej Szkoły z klas V, VI, VII mieli przyjemność uczestniczyć w III już edycji Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego Zdolny Ślązaczek organizowanego oraz przeprowadzonego przez Wyższą Szkołę Filologiczną we Wrocławiu.

W każdej z poprzednich edycji Konkursów Języków Obcych zDolny Ślązaczek udział wzięło łącznie ponad dziesięć tysięcy uczestników z niemal pięciuset szkół podstawowych. Konkursy przyniosły wiele emocji, dobrej zabawy na platformie e-learningowej i mnóstwo satysfakcji uczestnikom wszystkich etapów.

Uczennice z klasy VII – Hania, Marianka oraz Agata zakwalifikowały się do powiatowego etapu konkursu.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Wieści o kolejnych sukcesach już niebawem!

MJ

logo2logo4