Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Spotkanie Klubu Gier

W kasie III a i III B odbyło się spotkanie Klubu Gier i Zabaw. Dzisiejszym tematem zajęć były gry strategiczne: Chińczyk, 5 sekund oraz szachy. Dzięki prezentacjom multimedialnym i plakatom: Julka, Rysia, Borysa, Agatki, Julii oraz Alana poznaliśmy ciekawostki oraz zasady gier. Julek przygotował mały quiz dotyczący szachów. Dobrze, że wszyscy uczniowie uważnie słuchali kolegi i rozwiązali przygotowane zagadki. 

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com