Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Teatrzyki Smacznych Świeżaków

Dzisiaj w klasach trzecich bawiliśmy się w Teatrzyk Smacznych Świeżaków. Najpierw wymyśliliśmy, że główną bohaterką będzie Borówka Basia, później powstała fabuła przedstawienia, Agatka i Cecylka podjęły się zaprezentowania informacji o borówce amerykańskiej i przepisów na pyszne potrawy. Ze Świeżaków zrobiliśmy marionetki i zaczęło się przedstawienie: szybka zmiana akcji, zaskakujące dialogi, porywające sceny i szczęśliwe zakończenie: uratowaliśmy Rzodkiewkę Żanetę. I jeszcze: koktajl Rysia, galaretka Alana, ciasto Cecylki, a wszystko borówkowe.... mmm pyszne.

 

Trzeciaki

IP

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com