Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Witajcie w naszej bajce, a gdzie? w klasie III B

W klasie III b odbyło spotkanie z lekturą. Zmierzyliśmy się w konkurencjach dotyczących książki pt. ”Akademia Pana Kleksa ”. Jedną z nich był grupowy turniej wiedzy, uczniowie losowali pytania i udzielali na nie odpowiedzi. Za poprawnie udzielenie odpowiedzi, uczniowie otrzymywali piegi.  Kolejna konkurencja to kalambury. Uczniowie losowali kartki, na których były wypisane nazwy zwierząt, postaci, występujące w lekturze. Ich zadaniem było rysowanie wylosowanych haseł. Najprzyjemniejszą częścią lekcji była  kleksografia. Uczniowie stworzyli za pomocą swojej bogatej fantazji cudowne kleksy. Dzięki przyjemniej zabawie w niezwykłych strojach powtórzyliśmy lekturę. Dziękujemy rodzicom, że tak dzielnie pomagali nam przygotowywać się na omawianie lektury. 

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com