Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Der Herbst ist schon da

W związku z nadejściem jesieni uczniowie klasy IIIa i IIIb przygotowali na zajęciach języka  niemieckiego jesienną galerię (die Herbstgalerie). Do tworzenia swoich prac użyli kolorowych liści (bunte Blätter), kasztanów (die Kastanien), żołędzi (die Eicheln), szyszek (die Zapfen), kwiatów (die Blumen), owoców dzikiej róży (die Früchte der Heckenrose) i oczywiście … dużo serca :)

 

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com