Header

Nasi partnerzy

baner250x90 ws

dolnolzaczekszkolazklasa

1

EduNect Logo Poziome

logo LS

Wyszukiwarka

Dźwięki pachnące nutką orientu

W progach naszej szkoły zagościli dziś muzycy Filharmonii Dolnośląskiej i otworzyli przed nami kolejne muzyczne drzwi. Tym razem przenieśliśmy się w magiczny świat Baśni Tysiąca i Jednej Nocy. Orientalny nastrój stworzyły zachwycające instrumenty perkusyjne, flet poprzeczny, flet piccolo oraz pianino. Poprzez taniec i grę na instrumentach, sami  mogliśmy stać się częścią świata Aladyna. Dziękujemy za wizytę!

Przyjaciele szkoły

fischer

logo2logo4

logo511  www.zegarek.net

wojciech

indeks                                                                                                                     

Muzeum klocków lego

www.podwangiem-ski.pl

 

Strefa dla nauczycieli

logo na stronę

Joomla Templates by Joomla-Monster.com