Konkurs różańcowy już ruszył !

Miesiąc październik dla wielu z nas jest czasem, w którym więcej myślimy o Matce Bożej.

Jest to miesiąc poświęcony modlitwie do Maryi, miesiąc różańcowy, kiedy to, każdego dnia odmawia się w rodzinach Różaniec – szczególną modlitwę wybraną przez Matkę Bożą.

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym należy wykonać różaniec dowolną techniką przestrzenną, ze wszelkich dostępnych materiałów (np. kasztany, makaron, groch, gazety, gąbki, masa solna, modelina, suszone warzywa itp.), praca konkursowa musi wiernie odwzorowywać różaniec.

termin zgłaszania prac upływa 25 października 2017 roku,

każdy różaniec musi zostać podpisany: imię i nazwisko ucznia, klasa, szkoła.

wykonane prace należy dostarczyć nauczycielowi religii

Podczas oceny prac będą brane pod uwagę: wierność odwzorowania oryginalnego różańca, innowacyjność wykorzystanych materiałów oraz jakość wykonanych prac.

Wykonane prace pozostają własnością organizatora konkursu i zostaną przekazane na cele charytatywne.

Finał konkursu z ogłoszeniem wyników i wręczeniem dyplomów odbędzie się w niedzielę 29 października 2017 roku w kościele parafialnym pw Nawiedzenia NMP w Karpaczu, w czasie Mszy św. o godzinie 13.00.

MP

logo2logo4